У Держпраці 23 червня 2021 року відбулося чергове засідання Громадської ради при Державній службі України з питань праці. На засіданні розглядали питання щодо проєктів нормативно-правових актів.

Щодо перегляду редакції підпункту 7 пункту 5 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 21.08.2019 №823 доповів Гончарук В.Ф. – директор департаменту з питань праці Держпраці.

Нелень О.А. – начальник управління гірничого нагляду Держпраці, доповів про проєкт наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт при розробці родовищ рудних та нерудних корисних копалин», який наразі проходить процедуру реєстрації в Мінюсті.

Ігнатов О.М. – заступник директора департаменту – начальник відділу нагляду в металургії, машинобудуванні та енергетиці департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Держпраці, доповів про розгляд проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі у доменному виробництві».

Павлунь В.Б. – начальник відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Держпраці, доповів про розгляд проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про внесення змін до Вимог до експертних організацій, які мають намір виконувати (виконують) експертизу (аудит) стану охорони праці та безпеки промислового виробництва». Також члени Громадської ради розглядали питання щодо правових основ введення на підприємствах ІSO 45001, проєкту наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі в металургійній промисловості», проєкту змін до постанови КМУ «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці», пропозиції щодо змін до наказу Держнаглядохоронпраці від 26 січня 2005 року №15 «Типове положення про проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».